Cookie anyone?

Wykorzystujemy pliki cookie, aby dostarczyć treści spełniające oczekiwania osób odwiedzających nasz serwis internetowy. Kontynuując wyrażasz zgodę na ich użycie. dowiedz się więcej

All
0
All
0
Desktop Apps
0
Mobile Apps
0
Admin Tools
0
All
0
Desktop Apps
0
Mobile Apps
0
Admin Tools
0
IceWarp Mobile
Funkcjonalność TeamChat-a i Konferencji na urządzeniach mobilnych. Bądź na bieżąco z rozmowami na TeamChat-cie z wieloma wątkami, dzieleniem się plikami i powiadomieniami na dane tematy. Uczestnicz, prowadź lub planuj spotkania w Konferencjach na bieżąco, łącznie z nagrywaniem i dzieleniem ekranu. Learn more.
Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022
IceChat Mobile
Łatwo dostępny Chat, natychmiastowe dzielenie się zdjęciami lub lokalizacją z Twojego IPhone'a. Po prostu zainstaluj IceChat i zaloguj się. Twoja lista kontaktów zostanie automatycznie uzupełniona i możesz oznaczyć swoje ulubione kontakty na czele listy. Learn more.
Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022
Uwierzytelnienie
Dodaj drugą warstwę bezpieczeństwa do Twojego konta IceWarp. Użyj tej mobilnej aplikacji dla 2-stopniowego uwierzytelnienia swojego konta. Skanuj kod QR swoim telefonem i sparuj aby uzyskać limitowane czasowo hasło. Learn more.
Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022
Desktop Client
A powerful fusion of email, contacts, calendars, tasks, notes, private chat and conferences. All integrated in a single interface complete with fast full-text search, email encryption with PGP support. Learn more.
Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022
IceWarp Desktop
Zwiększ efektywność swojej pracy biurowej poprzez Pulpit Klienta i Pulpit Biura korzystając zarówno z Windows jak i Linux. Learn more.
Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022
Outlook Sync
Outlook Sync jest w pełni zintegrowany z interfejsem Outlook'a i pozwala na natychmiastową synchronizację operacji wykonywanych po stronie serwera, włączając Email, Spotkania, Kontakty, Zadania, Notatki i inne. Learn more.
Ostatnia aktualizacja: 12.9.2023
Synchronizacja plików
Wszystkie Twoje najważniejsze pliki są zawsze odświeżane i zawsze dostępne dzięki przechowywaniu online. Łatwe dzielenie się plikami z innymi poprzez link, który można przesłać w wiadomości. Learn more.
Ostatnia aktualizacja: 10.08.2022
Remote Management Console
Remote management console dedicated to setup/maintenance of IceWarp Server in the current version. Learn more.
Ostatnia aktualizacja: 12.9.2023
Microsoft Exchange Migration Tool
Free and simple migration tool moves literally everything including mailboxes, notes, calendars and tasks, access privileges and shared folders. Learn more.
Ostatnia aktualizacja: 12.9.2023

Twój numer zamówienia (Order ID)

Pobieranie IceWarp Deep Castle jest dostępne tylko dla obecnych klientów. Jeśli jesteś nowym klientem, pobierz nowy obraz instalacyjny w celu bezproblemowej instalacji. Ewentualnie skontaktuj się z naszym wsparciem przedsprzedażowym.

Aktualizacja instalacji IceWarp dla więcej niż 500 użytkowników? Weź to pod uwagę. kolejne kroki przed właściwą aktualizacją.